Лембей Юлія Тофіківна

Засновник ГО «Експертиза Реформ»

Дата та місце народження: 26.11.1980 року, м.Запоріжжя, сім’я службовців.

 

Освіта:

 

У 2003 році закінчила механіко-математичний факультет Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію магістра математики, викладача математики та інформатики.

 

У 2005 році закінчила економічний факультет Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік та аудит».

 

Трудова діяльність:

 

2001-2005 рр. – вчитель інформатики в СЗОШ №19 м.Харкова.

2005-2007 рр. – головний спеціаліст-головний бухгалтер Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді „Довіра” Харківської міської ради.

2007-2008 рр. – головний спеціаліст фінансово-економічного сектору Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської обласної державної адміністрації.

01.2008-06.2008 – завідувач фінансово-економічного сектору-головний бухгалтер Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської обласної державної адміністрації.

06.2008-01.2013 – начальник фінансово-економічного відділу-головний бухгалтер Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської обласної державної адміністрації.

03.2013-02.2015 – начальник управління фінансового Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації-головний бухгалтер.

05.2015-12.2015 – начальник управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області-головний бухгалтер.

 

Була за кордоном у складі офіційних груп і делегацій: в Австрії, Німеччині, Чехії, Угорщині,  Польщі. Нагороджена грамотою Управління у справах сім’ї та молоді, 2008 р.; почесною грамотою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, 2009 р.; подякою Всеукраїнської громадської  організації «Ліга соціальних працівників України», 2009 р.; подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації, 2010 р.

 

 

 

Громадська діяльність:

 

2002-2015 рр. – тренер в ГО „Райдуга життя” з організації виконання проектів Фонду Елтона Джона в Україні;

 

Консультант з фінансових, адміністративних питань проекту та асистент тренера в проекті „Статеве виховання підлітків-вихованців шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” в рамках проекту United States Agency Iternational Development „Покращення планування сім’ї та репродуктивного здоров’я в Україні” та в проекті покращення планування сім’ї та репродуктивного здоров’я в Україні «Разом до здоров’я» (USAID, JSI);

 

Ревізор Всеукраїнської громадської  організації «Ліга соціальних працівників України»;

 

Громадська робота в ГО ХМОМО „Жіноча громада” з організації виконання проектів МОМ та ОБСЄ (консультант з фінансових та адміністративних питань проектів);

 

З 2016 року – засновник ГО «ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ».

 

Сімейний стан: заміжня, виховує сина.