ЗАПРОШУЄМО ХАРКІВЦІВ НА БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

«Заговорімо, аби бачити одне одного» – таку назву має мовний клуб громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ», який вже місяць збирає харківців на безкоштовні курси з української мови. Заняття проходять щопонеділка о 18 00 у креативному просторі – хабі «Говерла».

“Це нестандарті мовні курси чи лекції”, – зазначає модератор мовного клубу, кандидат філологічних наук Софія Бутко. “На заняттях ми не лише вивчаємо граматику, але й занурюємось у світ української фразеології, знайомимось із творами українських письменників, науковців, культурних діячів та дискутуємо на актуальні теми. Нашим основним завданням є не лише підвищити рівень мовної компетентності відвідувачів, але й поширити знання про сучасну українську культуру та сприяти розвиткові українськомовного середовища в Харкові”, – продовжує експертка.

Кожне заняття є самостійним тематичним модулем, особливу увагу приділено ознайомленню з правилами української вимови, відпрацюванню навичок говоріння, збагаченню словникового запасу.

Раніше мовний клуб «Заговорімо, аби бачити одне одного» існував у віртуальному форматі: у креативних відеороликах Софія Бутко знайомила всіх охочих з цікавими українськими фразеологізмами (https://www.youtube.com/watch?v=TJs6MKwZ0jU, https://www.youtube.com/watch?v=qNftQetMMrs, https://www.youtube.com/watch?v=F5izquNGZL8). Віднедавна експерти вирішили розвіртуалити роботу мовного клубу.

Ми розуміємо, що однією з перешкод у переході на українську мову є брак знань і обмеженість словникового запасу. Тому ми вирішили розвіртуалити роботу нашого мовного клубу і створити в Харкові українськомовний простір, де харківці змогли б покращувати своє мовлення. На жаль, сьогодні держава не надає можливості вивчати українську в позашкільній формі безкоштовно. Ми усвідомлюємо важливість цієї ініціативи і робимо те, що можемо», – зазначає Голова Координаційної ради громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» Юрій Георгієвський.

Поки перші відвідувачі діляться позитивними враженнями від занять, до участі у мовному клубі організатори запрошують усіх охочих: до занять можуть долучитися харківці різного віку та рівня володіння українською мовою. Час: щопонеділка о 18 00; місце проведення: хаб «Говерла» (м. Харків, майдан Конституції, 1, під’їзд 7, поверх 2).

Без коментарiв

Додати свiй коментар