Запрошуємо на круглий стіл “Як створити українськомовне середовище в Україні”?

05 липня 2017 року о 15 00 у медіа-центрі «Время» експерти громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» запрошують взяти участь у круглому столі «Українськомовне середовище в Україні: стан, перспективи, стратегії розбудови в Україні».

Ми пропонуємо учасникам разом шукати відповідь на питання: Що має зробити держава, громада і бізнес для того, щоб сформувати в Україні українськомовне середовище?

Поточну роботу держави у цьому напрямі не можна назвати послідовною: незважаючи на патріотичні гасла політичних партій державні службовці різних рівнів продовжують звертатись до нас мовою країни-окупанта з телеекранів і радіоефірів, а мовне питання в Україні і досі продовжує регулювати проросійський закон Ківалова-Колесніченка.

Експерти ГО «ЕкспертиЗА Реформ Софія Бутко, Юрий Георгиевский (Юрій Георгієвський), Aleksandra Deineko ознайомлять присутніх з філологічними, юридичними і соціологічними відповідями на питання: Як створити українськомовне середовище в Україні? Окрема увага буде приділена аналізу зауважень до проекту Закону України № 5670 д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Для розробки експертних пропозицій з формування в Україні українськомовного середовища на захід запрошені відомі харківські письменники і громадські діячі.

Для участі у заході просимо надіслати повідомлення на електронну адресу expertreform@gmail.com із зазначенням ПІБ учасника, організації і контактного номеру телефону.

Без коментарiв

Додати свiй коментар