ВІДКРИТІ КОНКУРСИ ОСТАТОЧНО ДИСКРЕДИТОВАНО

Перші дні червня цього року відзначилися потужним спротивом системи надання безоплатної правової допомоги результатам конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги, переможцем у якому став заступник Міністра юстиції Павло Мороз https://minjust.gov.ua/news/ministry/v-rezultati-publichnogo-konkursu-kandidatom-na-kerivnika-sistemi-bezoplatnoi-pravovoi-dopomogi-viznacheno-pavla-moroza—minyust

Акція  #ЗахистиБПД #ЗбережиБПД #БПД_немовчи #небійся підтримана значною кількістю правозахисних громадських організацій, які не тільки публічно висловили незгоду із процедурою та результатами зазначеного конкурсу, а й  спрямували відповідні звернення на адресу Президента України, Уряду та Міністра юстиції (Павло Петренко). http://blogs.pravda.com.ua/authors/smatvienko/59340a4394ad2/

Чому «відкритий конкурсний відбір», проведений Мін’юстом саме на вимогу громадськості, викликав таке обурення?

Через те, що цей конкурс «перевершив» усі відомі до цього часу імітації відкритих конкурсів?

Чи тому, що цього разу процедура визначення так званого «переможця» взагалі нічого спільного з конкурсом не мала, адже не визначала ані критеріїв оцінювання кандидатів, ані методики визначення переможця?

А може через те, що одразу п’ять посадовців Мін’юсту (у тому числі перший заступник Міністра юстиції Наталія Севост’янова та заступник міністра юстиції Гія Гіцадзе) порушили вимоги Закону України
«Про запобігання корупції» щодо врегулювання потенційного конфлікту інтересів?

На переконання працівників системи БПД та правозахисних громадських організацій «те, у який спосіб щойно відбувся конкурс, нівелює базові принципи, на яких ґрунтується діяльність системи БПД, підриває довіру до системи, зрештою, позбавляє сотні тисяч людей – наших клієнтів права на справедливість. Це – наруга над гідністю і людськими правами» http://protect-legalaid.info/.

Громадська організація «ЕкспертиЗА Реформ» цілком поділяє   позицію щодо необхідності скасування результатів такого конкурсу, адже під час організації та проведення вказаного конкурсу Міністерством юстиції України було допущено низку грубих порушень чинного законодавства України, зокрема:

  1. Мін’юстом двічі порушені вимоги чинного законодавства України щодо публічного обговорення проектів нормативно-правових актів (ч.4 ст.3 Закону України «Про Кабінет Міністрів України», ч.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996).
  2. Мін’юстом було застосовано нормативно-правовий акт (Порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги), ще до набрання ним чинності, чим було порушено приписи Указу Президента України від 03.10.1992 № 493/92
    «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
  3. Порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 10.05.2017 № 1515/5  та зареєстрований Мін’юстом 11.05.2017 за № 589/30457, не відповідає принципу юридичної визначеності та положенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
  4. Обставини проведення Мін’юстом конкурсного відбору містять ознаки наявності у членів конкурсної комісії від Мін’юсту «потенційного конфлікту інтересів» через вірогідність існування у них «приватного інтересу» щодо перемоги одного з кандидатів, який на час проходження конкурсу займав посаду заступника Міністра юстиції України.

У зв’язку із зазначеними вище порушеннями, допущеними керівництвом Мін’юсту під час проведення конкурсу на  зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги, Громадська Організація «ЕкспертиЗА Реформ» звернулася із відповідним листом до Національного  агентства з питань запобігання корупції.

Радимо зацікавленим особам звернутися до суду із відповідним позовом.

Без коментарiв

Додати свiй коментар