ПОЛІТИЧНА КУЛЬТУРА ХАРКІВЩИНИ В ОБ′ЄКТИВІ

 

Сьогодні наші експерти Тетяна Барановська та Анна Гончар взяли участь у експертній дискусії «Політика на рівні регіону: Харківська лінза», організованій Аналітичним центром «Обсерваторія демократії».

Участі у заході взяли також експерти Харкова з політичних питань, депутати Харківської міської ради, представники харківських громадських об’єднань та ЗМІ.

Відповідаючи на питання, адресоване учасникам заходу керівником Аналітичного центру «Обсерваторія демократії» Вікторією Шевчук «Як можна вплинути на якість політики як на національному так і на регіональному рівні?», Тетяна Барановська висловилась з приводу корисності запровадження у життя, перш за все, на законодавчому рівні діючих механізмів інституту політичної відповідальності. Робота над низкою законопроектів із зазначеного питання є одним з проектів, які наразі реалізуються ГО «ЕкспертиЗА Реформ».

Обговорюючи питання корисності розвитку інституту політичної відповідальності,  учасники дискусії також зазначили про необхідність виховання такої відповідальності не у тільки в органів публічної влади, а й у представників громади та виборців. Майже усі учасники заходу погодились із актуальністю роботи, спрямованої на підвищення політичної культури громадян та проведення широкої інформаційно-просвітницької роботи з актуальних питань державної політики, спрямованої на розвиток регіону.

Без коментарiв

Додати свiй коментар