ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГОВОГО КОМІТЕТУ КОНГРЕСУ РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ЄВРОПИ У ХАРКОВІ ПІД ПИТАННЯМ?

За інформацією Харківської обласної державної адміністрації, 27 червня 2017 року у Харкові відбудеться засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи. Таке рішення було ухвалено на пленарному засіданні 32-ї сесії Конгресу регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі.

Очевидно, що проведення заходу, участь у якому візьмуть близько 120 іноземних делегатів, передбачає зі сторони організаторів і оренду відповідного приміщення, і друкування інформаційних матеріалів, і ряд інших фінансових витрат.

 

З метою уточнення стану підготовки Харківщини до проведення даного заходу ми звернулись до Харківської обласної державної адміністрації із запитом на отримання публічної інформації. Зокрема, просили поінформувати про обсяг коштів, запланованих на проведення Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи, джерела надходження коштів із зазначенням відповідних КПКВ/КФКВ та КЕКВ.

Однак, отримали відповідь, що «питання, пов’язане із засіданням Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи, не відноситься до сфери відповідальності Харківської обласної державної адміністрації».

Така позиція Харківської обласної державної адміністрації є для нас дивною, оскільки ініціатором проведення цього заходу на Харківщині була голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О.

Посилаючись на ч.3 ст. 22 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», Харківська обласна державна адміністрація спрямувала наш запит до Харківської обласної ради.

Цікаво те, що станом на 18 квітня Харківська обласна рада «не отримала жодного офіційного документу щодо участі у проведенні даного заходу» (Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи). Посилаючись на те, що розпорядником запитуваної нами інформації має бути Харківська обласна державна адміністрація відповідно до ст. 75,76, 77 Бюджетного кодексу України і ч.1. ст.18 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації», Харківська обласна рада повернула нам запит.

Чи встигне ХОДА у законний спосіб забезпечити фінансування даного заходу? Чи він буде профінансований за рахунок спонсорських коштів? Наразі ці питання залишаються без відповіді.

А ми ж, знову спрямовуємо свій запит до Харківської обласної державної адміністрації, про результати розгляду якого – інформуватимемо.

Без коментарiв

Додати свiй коментар