В ГОСТЯХ У ЕКСПЕРТИЗИ РЕФОРМ – МАЙБУТНІ МАГІСТРИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Члени Координаційної ради ГО «ЕкспертиЗА Реформ» Тетяна Барановська та Олександра Дейнеко провели практикум для студентів І курсу факультету підготовки магістрів державного управління ХарРІ НАДУ.
Темою зустрічі стали інструменти взаємодії органів публічної влади та громадськості. Експерти поділилися досвідом застосування сучасних форм громадського контролю та першими результатами «зворотнього зв’язку».
Тетяна Барановська розповіла слухачам про успіхи організації у реалізації заходів із адвокації прав державних службовців, зокрема, про визнання такими, що втратили чинність, Правил поведінки державних службовців, які були незаконно затверджені Урядом у лютому 2016 року та фактично запроваджували цензуру для державних службовців.
Майбутніх магістрів державного управління зацікавив й такий проект ГО «ЕкспертиЗА Реформ», як підготовка пропозицій з удосконалення Порядку проведення конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців. Тетяна Барановська поділилась власним досвідом участі у конкурсі на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації. Подробиці і процедура цього конкурсу викликала у слухачів найбільшу кількість запитань.
Олександра Дейнеко поінформувала слухачів про результати соціокультурної експертизи діяльності органів державної влади. Найбільшу увагу практиканти приділили результатам експертизи особистих прийомів громадян керівництвом Харківської обласної державної адміністрації, проекту «Філармонія» і методам моніторингу використання бюджетних коштів.
«ЕкспертиЗА Реформ» дякує гостям за цікаві запитання та ідеї щодо нових експертних проектів!
Чекаємо на нові зустрічі!

Без коментарiв

Додати свiй коментар