БРЕЙН-РИНГ «РЕФЕРЕНДУМ» ОБꞌЄДНАВ 60 СТУДЕНТІВ 5-ТИ ПРОФІЛІВ НАВЧАННЯ

Зустріти весну інтелектуально, зігравши у брейн-ринг, запропонували харківським студентам Міжнародна фундація виборчих систем IFES, Центр політико-правових реформ, ГО «Експертиза Реформ» і ХНУ імені В.Н. Каразіна.

10 команд і 60 учасників 5-ти напрямів професійної підготовки вчора об’єднав студентський брейн-ринг «Референдум», який відбувся у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна.

Майбутні юристи, політологи, соціологи, журналісти і історики продемонстрували знання Конституції України, законів України, а також світової історії. Незважаючи на те, що брейн-ринг мав юридичну тематику, у ньому успішно проявили себе студенти різних профілів навчання.

Виступити рефері змагання з Києва до студентів приїхали Юлія Кириченко – керівник проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ і Надія Пашкова – представник Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). Оцінити відповіді студентів запросили доктора юридичних наук, голову Коодинаційної ради ГО «ЕкспертиЗА Реформ» Юрий Георгиевский (Юрій Георгієвський) і директора Центра зв’язків з громадськістю Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Максим Фоломеев (Maxim Folomeev).

Змагання проходило у два тури. За вихід у фінал тривала запекла боротьба, оскільки багато команд набрали рівну кількість балів. У фіналі брейн-рингу позмагались студенти юридичного факультету ХНУ імені В.Н.Каразіна і Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Цікаво, що перемогла в інтелектуальному змаганні наймолодша команда учасників. Нею стала команда «Інтелектуальна еліта», учасники якої є студентами-першокурсниками Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Найкращим гравцем визнали студента юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Явкуна Олега. Переможці і найкращий гравець брейн-рингу невдовзі візьмуть участь у міжнародній конференції «Використання IT технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи». Вони також зможуть ознайомитись з діяльністю Центру політико-правових реформ та Міжнародної фундації виборчих систем.

Організатори конкурсу не залишили поза увагою і команду, яка здобула третій результат. Голова Координаційної ради ГО «ЕкспертиЗА Реформ» Юрій Георгієвський за волю до перемоги відзначив подарунками команду «VIVAT LEX», учасники якої є студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Організатори заходу запевнюють, що інтелектуальна естафета, започаткована брейн-рингом «Референдум», буде продовжена у майбутньому та запрошують студентську спільноту уважно слідкувати за новинами.

Без коментарiв

Додати свiй коментар