ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЕСНА З ЕКСПЕРТИЗОЮ РЕФОРМ: СТУДЕНТСЬКИЙ БРЕЙН-РИНГ “РЕФЕРЕНДУМ”

Шановні друзі!

Запрошуємо студентів, аспірантів і представників громадськості зустріти весну інтелектуально, зігравши в брейн-ринг “Референдум” від Центр політико-правових реформ, Міжнародної фундації виборчих ініціатив IFES і ГО ЕкспертиЗА Реформ!

Очікуємо на команди по 6 учасників, які мають зареєструватись до 10 березня. Усі команди попередньо отримають інформаційні матеріали і матимуть нагоду підготуватись. Не маємо обмежень щодо факультетів і курсів навчання.

Зустрічаємось в актовій залі Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (м.Харків, площа Свободи, 6, 1 поверх) 16 березня 2017 року о 14 30. Початок брейну о 15 00.

Переможці змагання одержать цінні призи і матимуть нагоду відвідати Київ. З якою метою – дізнаємось 16 березня 2017 року.

Чекаємо заявки команд до 10 березня 2017 року на електронній адресі snosocio@gmail.com. У заявці просимо зазначити назву команди, ПІБ учасників, контактний телефон капітана та електронну адресу команди. За усіма питаннями пишемо на expertreform@gmail.com.

Не зволікайте і зустрічайте весну інтелектуально)

Без коментарiв

Додати свiй коментар