НАЦДЕРЖСЛУЖБА ВИЗНАЄ ДОРЕЧНІСТЬ ПРОПОЗИЦІЙ ГО «ЕКСПЕТИЗА РЕФОРМ»

Одним із проектів, яким опікується у своїй діяльності Громадська організація «ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ», є удосконалення процедури відкритих конкурсів в Україні (http://www.expertreform.com.ua/projects/ ).

Наприкінці грудня минулого року ми надіслали листа Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. (від 23.12.2016 № 144 / 01-03) з проханням доручити Національному агентству України з питань державної служби опрацювати та внести на розгляд Кабінету Міністрів України проект постанови «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», розроблений нашою організацією (http://www.expertreform.com.ua/2016/12/26/vidkryti-konkursy-derzhsluzhbovtsiv-nashi-propozytsii-po-udoskonalennyu-protsedury-napravleno-do-uryadu/ ).

Урядом наш лист було скеровано до Національного агентства України з питань державної служби як відповідального за зазначену сферу правових відносин. Нацагентство його розглянуло та висловило Експертизі Реформ вдячність за активну громадянську позицію та бажання допомогти в удосконаленні процедури при проведенні конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби.

У листі НАДС зазначило, що наші пропозиції будуть розглянуті під час підготовки змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246.

Отже, поки Національне агентство України з питань державної служби готує зміни до процедури проведення відкритих конкурсів, які б враховували законодавчо встановлені принципи державної служби, очікуємо на виконання попередньої обіцянки Нацдержслужби стосовно прийняття постанови КМУ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» (щодо правил етичної поведінки держслужбовців)? https://www.facebook.com/expertreform/

 

Без коментарiв

Додати свiй коментар