ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ ВІДВІДАЛА ПРЕЗЕНТАЦІЮ «КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ:ТРЕБА ЗНАТИ»

Сьогодні Харківщина долучилася до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та Програми розвитку ООН (ПРООН) «КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ!».

У її рамках представники Громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» взяли участь у відповідній тематичній презентації-дискусії, організованій для активної частини інститутів громадянського суспільства.

Як ідентифікувати наявність конфлікту інтересів у діях посадовців державних органів та органів місцевого самоврядування, й головне, – що із цим робити далі –  саме цьому навчали сьогодні громадськість.

Вікторія Козаченко – спеціаліст з інституційного розвитку проекту ПРООН «Прозорість і доброчесність публічного сектору» та Гюнель Бабакішієва – експерт з питань конфлікту інтересів ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» розповіли учасникам дискусії про «історію конфлікту інтересів» в Україні, докладно зупинились на відповідальності за невжиття заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів, разом із присутніми проаналізували найтиповіші кейси конфліктів, а також обговорили доступні для  громадськості та найбільш ефективні інструменти моніторингу та виявлення рішень, що прийняті чиновниками саме за наявності конфлікту інтересів.

Активність громадянського суспільства у напрямку моніторингу та виявлення конфлікту інтересів сприятиме не тільки боротьбі із корупцією, а й формуванню культури поводження чиновників у ситуації «конфлікту інтересів», яка наразі в Україні практично відсутня.

Без коментарiв

Додати свiй коментар