10 ДРУЗІВ «ЕКСПЕРТИЗИ РЕФОРМ»: ЗАПИТ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ ЯК ІНСТРУМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

Другий майстер-клас для студентів-практикантів соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна був присвячений ознайомленню з положеннями Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Про те, як формувати запити на публічну інформацію та гарантовано отримувати змістовні відповіді органів державної влади на них, практикантам розповіла експерт громадської організації «Експертиза Реформ» Тетяна Барановська.

«Інформація про діяльність органів державної влади і органів місцевого самоврядування, розподіл і використання державних коштів отримується запитувачами завдяки формуванню відповідних запитів. Такий інформаційний інструмент є не досить дослідженим, проте особливо корисним у професійній діяльності соціокультурних експертів, оскільки він дозволяє отримати ґрунтовну інформацію з першоджерела» – підкреслила експерт.

Вже наступного тижня студенти підготують та направлять власні запити до органів державної влади та органів місцевого самоврядування з метою отримання інформації для подальших наукових розвідок.

publ4    publ2  publ3

Без коментарiв

Додати свiй коментар