10 ДРУЗІВ ЕКСПЕРТИЗИ РЕФОРМ: ЯК СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ЕКСПЕРТУ ВИВЧАТИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

Третій день виробничої практики студентів кафедри соціології соціологічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна в рамках освітнього проекту «Мисли як експерт» від ГО «Експертиза Реформ» приніс нові знання щодо різноманіття об’єктів соціокультурної експертизи.

Про те, що таке нормативно-правові акти, як орієнтуватись на офіційному веб-порталі «Законодавство Україні» (zakon.rada.gov.ua), які інноваційні аспекти дослідження для соціокультурних експертів відкриває законодавство України – розповіла експерт громадської організації «Експертиза Реформ» Анна Гончар (Anna Gonchar).

_20161102_151220-1

“Як правило, дослідники дуже рідко звертаються до аналізу інформації, яка міститься у чинному законодавстві. Хоча саме законодавство виступає головним джерелом і орієнтиром соціоструктурних і соціокультурних змін” – підкреслила Анна.

Під час майстер-класу практиканти ознайомились з різновидами нормативно-правових актів, їхньою структурою, процедурою їхньої підготовки і видання. Здобуті навички студенти-практиканти реалізують при підготовці підсумкових дослідницьких проектів за результатами виробничої практики.

Далі буде;)

Без коментарiв

Додати свiй коментар