ТЕТЯНА БАРАНОВСЬКА: ЯК ЗРОБИТИ КОНКУРСИ З ВІДБОРУ ЧИНОВНИКІВ ТАКИМИ, ЩО ВІДНОВЛЯТЬ ДОВІРУ СУСПІЛЬСТВА

Чому відкриті конкурси з відбору чиновників не відновили довіру суспільства до прозорості оновлення влади?

Чому існуюча процедура відтворює штучний, а не природній відбір чиновників на посади вищого корпусу державної служби?

Як зробити процедуру відбору ефективною та унеможливити зовнішнє втручання і дію суб’єктивного чинника?

Відповіді на ці та інші питання надала експерт громадської організації «Експертиза Реформ» Тетяна Барановська в ексклюзивному інтерв’ю АТН.

Екс-учасниця конкурсу на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації ознайомила з пропозиціями щодо зміни пропорцій оцінювання кандидатів, необхідності персоніфікації роботи журі і виключення можливості «відсіювання» кандидатів. Більш детально – https://www.youtube.com/watch?v=nyqTcqgzTmY.

 

Для довідки:

Останні законодавчі зміни в Україні надали можливість проводити відкриті конкурси на зайняття посад державних службовців. Відтепер чиновників вищого корпусу державної служби на посаду відбирає спеціальна комісія, а не призначає одноосібно президент чи уряд. Основна мета реформи – унеможливити корупційні призначення, коли на посаду призначають близьку людину або просто претендент платить хабар за портфель.

Перші конкурси засвідчили, що нова процедура не позбавлена суттєвих недоліків та суб’єктивізму роботи конкурсної комісії, а сам конкурс не сприяє відновленню довіри суспільства до прозорості зайняття чиновниками державних посад. Яскрава ілюстрація – конкурс на посаду голови Миколаївської державної адміністрації, який набув широкого розголосу у пресі http://www.radiosvoboda.org/a/news/28067062.html.

Пропозиції, розроблені експертами громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ», вже найближчим часом будуть направлені до коаліції громадських організацій «Реанімаційний Пакет Реформ» з метою подальшого лобіювання законодавчих змін щодо удосконалення процедури проведення конкурсу.

Без коментарiв

Додати свiй коментар