МІНЮСТ ЗАБОРГУВАВ ХАРКІВСЬКИМ АДВОКАТАМ ЗА БВПД

Питання щодо погашення заборгованості по заробітній платі адвокатам, які працюють у центрах з надання безоплатної правової допомоги, не стало предметом дискусії учасників Міжнародної конференції «Посилення правової спроможності громад». Хоча така проблема існує і стоїть достатньо гостро.

Так, ще місяць тому близько мільйона гривень соціальним адвокатам Харківщини заборгували центри з надання безоплатної правової допомоги, гідним чином «мотивуючи» їх надавати якісні послуги найвразливішим групам населення.
Заборгованість перед деякими адвокатами досягла 50 тис.грн.

Ми попросили прокоментувати ситуацію щодо наявної заборгованості і перспектив її погашення особисто директора Координаційного центра з надання правової допомоги Андрія Вишневського. В інтерв’ю він зазначив, що поінформований щодо проблеми, яка характерна для всіх регіонів України, завіривши в тому, що заборгованість буде виплачена вже найближчим часом.

«Заборгованість сформувалась в літні місяці. Наразі сума боргу по Україні складає близько 3 млн. гривень і ми вже почали її зменшувати. Я думаю, що до кінця жовтня ці борги будуть погашені» – зазначив Андрій Вишневський.

З метою подальшого контролю цієї ситуації Інформаційне агентство «Експертиза Реформ» звертається до представників харківської адвокатури, а також співробітників центрів надання безоплатної вторинної допомоги з прохання інформувати щодо результатів вирішення даного питання.

Без коментарiв

Додати свiй коментар