ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ» ВІТАЄ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!

Вже третій рік поспіль 14 жовтня у нашій державі відзначають ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ – день світлої пам’яті кожного ВОЇНА – ГЕРОЯ, який віддав своє життя заради мирного та вільного майбутнього українського народу, ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ МУЖНОСТІ ТА ГЕРОЇЗМУ ЗАХИСНИКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ І ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ, завдяки щоденним подвигам яких багато мільйонів українців мають щасливу долю жити під мирним небом!

Днем захисника України не випадково обране 14 жовтня, адже саме ця дата історично увібрала у себе низку визначних для українського народу свят (http://lib.if.ua/exhib/1342001580.html)

Це й свято Покрови, яке у народі споконвіку пов’язували із особливим станом природи й початком нового етапу у житті людини. Це й одне з найшановніших  християнських свят – свято Покрови Пречистої Богородиці – захисниці від ворогів та передвісниці перемоги.

Для козаків свято Покрови було найзначущим святом – святом вояцької честі та звитяги. Тому впродовж століть в Українi воно набуло ще й козацького змісту і отримало назву – Козацька Покрова. Невипадково День Українського козацтва із 1999 року щорічно відзначається саме 14 жовтня – в день свята Покрови Пречистої Богородиці.

Також в цей день в Україні відзначається річниця створення Української Повстанської Армії

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ» ВІТАЄ ЗІ СВЯТОМ УСІХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!

Щира вдячність та низький земний уклін кожному, хто ризикуючи своїм життям захищав і захищає незалежність і територіальну цілісність України, хто виборює право українців жити у вільній, незалежній державі!

СХИЛЯЄМО СВОЇ ГОЛОВИ ПЕРЕД ТИМИ, ХТО ЗАГИНУВ, ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ!

 

Без коментарiв

Додати свiй коментар