ПРИВІТАННЯ ВІД КОЛЕКТИВУ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ» З НАГОДИ ДНЯ ЮРИСТА

Шановна юридична спільнота!

Від усього серця вітаємо ВАС із нашим професійним святом – Днем юриста!!!

Ми з ВАМИ без перебільшення володіємо унікальною професією: беззаперечно складна, вона разом з тим цікава, захоплююча, творча; розвиває логіку, дедукцію, абстрактне мислення, цілеспрямованість, кмітливість, винахідливість, дисципліну.

Вона дає надзвичайні можливості – ми можемо служити на благо нашій країні та Українському народові на державній службі, ми можемо стояти на сторожі законності і правопорядку у правоохоронних органах, ми можемо відновлювати справедливість на посадах суддів, ми можемо захищати та відстоювати права та законні інтереси громадськості у неурядових спілках, партіях та інших формуваннях, ми можемо реалізувати себе у приватній практиці у якості адвокатів, нотаріусів.

Ми не обмежені кордонами однієї держави – ми маємо можливості вийти на міжнародний рівень, бути дипломатами, фахівцями у галузі міжнародних приватно-правових відносин.

Дорогі юристи!!! Щиро зичимо ВАМ наснаги, натхнення, професійного розвитку, кар’єрного зростання, творчих успіхів! Ніколи не спинятися на досягнутому, відкривати нові горизонти, підкорювати нові верхівки! Поваги до ВАШИХ зусиль! Нехай ВАША праця гідно оцінюється!

Пишаймося нашою професією!!! З гідністю несемо почесне звання юриста!!! Працюємо на благо людям!!!

До професійного свята за вклад Громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» у розвиток громадської діяльності нашої професійної спільноти Голову Координаційної ради ГО «ЕкспертиЗА Реформ» Юрія Георгієвського, члена Координаційної ради ГО «ЕкспертиЗА Реформ» Тетяну Барановську та експерта організації Анну Гончар на урочистому зібранні з нагоди Дня юриста у приміщенні Академії правових наук України було нагороджено відзнаками Союзу юристів України.

Без коментарiв

Додати свiй коментар