ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ» РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ

Друзі! Повідомляємо, що ГО «ЕкспертиЗА Реформ» продовжує життя в іншій якості – сьогодні маємо нагоду офіційно оголосити старт роботи Інформаційного агентства «ЕкспертиЗА Реформ». Ці два проекти розвиватимуться паралельно, маючи деякі відмінності у форматі роботи.

Сьогодні ми отримали довгоочікуване свідоцтво про державну реєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності, пройшовши «тернистий шлях» комунікації з Міністерством юстиції України. Державна реєстрація в якості суб’єктів інформаційної діяльності не є поширеною практикою серед регіональних та всеукраїнських ЗМІ, а законодавство, що регулює ці відносини – доволі застаріле.

Вже найближчим часом ми ознайомимо Вас з аналітичними напрацюваннями та першими кроками роботи агентства у сфері громадянської журналістики.

Колег ми запрошуємо до співпраці та реалізації громадських ініціатив. Представникам громадськості маємо можливість запропонувати медіа-супровід у реалізації соціальних ініціатив, бізнес-середовищу – інформаційний майданчик для розвитку бізнесу.

Усім бажаючим пропонуємо дієву допомогу у реалізації медіа-проектів на регіональному та всеукраїнському рівні.

Без коментарiв

Додати свiй коментар