ГОЛОВУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ГО «ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ» ЮРІЯ ГЕОРГІЄВСЬКОГО ОБРАЛИ ДО СКЛАДУ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ

17 травня у місті Харкові у приміщенні Національної академії правових наук  України відбулася чергова звітно-виборча конференція Харківської обласної організації Союзу юристів України – найпотужнішого добровільного громадського об’єднання правознавців України, що діє в Україні вже більш ніж 25 років та об’єднує понад 100 тисяч індивідуальних членів й майже стільки ж юристів установ, підприємств і організацій, що є її колективними членами і галузевими асоціаціями. Організації Союзу діють у всіх регіонах країни.

Учора у конференції взяли участь 145 представників юридичної спільноти – делегатів від колективних та індивідуальних членів обласної організації. Зокрема серед присутніх були представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, судових органів, органів прокуратури,  національної поліції України, вищих навчальних закладів юридичної спрямованості, приватних юридичних компаній та громадських організації правозахисної спрямованості.

У якості делегатів від ГО «ЕкспертиЗА реформ» участі у звітно-виборчій конференції ХОО Союзу юристів України взяли голова Координаційної ради організації Юрій Георгієвський та член Координаційної ради Тетяна Барановська.

На конференції були підведені підсумки роботи Харківської обласної організації за п’ятирічний період, визначені найголовніші плани організації на майбутнє, а також обраний новий персональний склад керівних органів обласної організації. Головою Харківської обласної організації Союзу юристів України на наступний термін учасники конференції одностайно обрали заслуженого юриста України, кандидата юридичних наук, члена координаційної ради Міжнародного союзу юристів Кривобока Володимира Васильовича.

Голова Координаційної ради Громадської організації «ЕкспертиЗА реформ» Юрій Георгієвський був обраний до складу Ради Харківської обласної організації Союзу юристів України.

Також Юрія Георгієвського обрали делегатом від Харківської обласної організації для участі у з’їзді Союзу юристів України, що відбудеться у Києві наприкінці травня цього року.

Сподіваємося, що співпраця інститутів громадського суспільства, які об’єднують професіональну спільноту правників, сприятиме дієвому впливу громадської на вироблення та реалізацію в України державної правової політики, що має бути основою для розбудови в України справжньої правової держави.

Без коментарiв

Додати свiй коментар