Національна поліція України починає атестацію особового складу в усіх областях України

Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» та Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 17.11.2015 № 1465 (зі змінами), атестаційні комісії будуть складатися з представників органів поліції, а також за згодою: народних депутатів України, працівників МВС, громадських, правозахисних організацій, представників проектів міжнародної технічної допомоги, громадськості та засобів масової інформації.

Атестаційна комісія оцінює професійні та особистісні якості працівника і колегіально приймає остаточне рішення про його придатність до служби в поліції.

Враховуючи, що одним із головних завдань ГО «ЕкспертиЗА Реформ» є здійснення громадського контролю за імплементацією реформ, а також підвищення ефективності реформування органів державної влади, нашою організацією подано заявку для участі в роботі атестаційної комісії по Харківській області.

Делегати для участі в роботі атестаційної комісії від нашої організації – це вчені, які досліджують проблеми державного управління, вчені-правознавці, практикуючі адвокати, колишні працівники правоохоронних органів та держслужбовці з багаторічним досвідом роботи.

А головне, представники ГО «ЕкспертиЗА Реформ» – це люди, які мають бажання зробити свій внесок у процес реформування правоохоронних органів України та взяти участь у забезпеченні справедливої та неупередженої оцінки професійного рівня харківських поліцейських.

Сподіваємось, що відбір для участі в роботі комісій буде відкритим та прозорим!

Без коментарiв

Додати свiй коментар