Презентація Громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ»

ПРЕС-РЕЛІЗ

ДО УВАГИ ЗМІ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЕКСПЕРТИЗА РЕФОРМ»

26 лютого о 12 00 у конференц-залі Premier Palace Hotel Kharkiv (адреса: м. Харків, вул. пр. Правди, 2, 2 поверх) відбудеться презентація унікального для Харківщини проекту – Громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ».

Засновники Громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» – екс-керівна команда Головного територіального управління юстиції у Харківській області, яка місяць тому розпочала роботу на платформі громадської ініціативи.

Під час заходу засновники організації «ЕкспертиЗА реформ» презентують «внутрішнє» бачення сучасних реформ (у тому числі системи органів юстиції, але не виключно), засноване як на практичному досвіді безпосередньої участі у реалізації реформотворчих процесів, так і зважаючи на системний аналіз сучасного українського законодавства.

Спікери презентують громадськості перші результати своєї роботи та запропонують ідеї подальших проектів.

Взяти участь у презентації запрошені міжнародні дипломатичні місії, які працюють у Харківській області, представники Центру політико-правових реформ та Реанімаційного пакету реформ, керівництво Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради, народні депутати України, депутати обласної та міської рад.

Запрошуємо журналістів та представників громадськості взяти участь у заході.

Будемо вдячні за попередню реєстрацію за тел.: 0990940855.

Без коментарiв

Додати свiй коментар