ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ДРУЗІ!

Термін «реформа» наразі все частіше лунає з телеекранів, виступів політиків та вуст громадськості, а для пересічних громадян він є чи не єдиним втіленням надій та сподівань на краще майбутнє для своєї країни.

 

Швидке прийняття законопроектів та активні процеси імплементації реформ у різних сферах життєдіяльності українського суспільства потребують ґрунтовного експертного дослідження з метою попередження та мінімізації негативних ризиків актуальних процесів державотворення.

 

  • Як підвищити ефективність сучасних реформ?
  • Як забезпечити їхню продуктивну імплементацію?
  • Як поглянути на сутність реформ та їхні наслідки з різних точок зору?
  • Що саме обов’язково слід враховувати при розробці реформ?

 

Відповіді на ці та інші питання ми будемо шукати в межах роботи унікального експертного проекту.

 

Команда екс-керівництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області з радістю повідомляє про державну реєстрацію громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ».

 

Метою нашої діяльності є підвищення ефективності реформування основних напрямів реалізації державної політики в Україні, діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, удосконалення чинного законодавства України задля забезпечення демократії та верховенства права в Україні на шляху до євроінтеграційних процесів.

 

Пріоритетом у нашій роботі є проведення експертизи реформ органів юстиції у широкому значенні цього поняття.

 

Ексклюзивні експертні інтерв’ю, нові законодавчі проекти, результати правової, громадської та соціокультурної експертиз актуальних реформ – це те, над чим ми працюємо вже сьогодні.

 

Вже найближчим часом ми публічно презентуємо програму нашої діяльності, поінформуємо громадськість про інноваційні проекти та представимо наших експертів.

 

Ми запрошуємо усіх небайдужих українців, які мають проактивну громадську позицію, знайомитись з результатами нашої діяльності, вносити свої пропозиції та приєднуватись до реалізації наших проектів.

 

Далі буде…

Без коментарiв

Додати свiй коментар